Ulf Gripenholm litografi
2020-05-05
768184
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Komposition med dockhuvuden, signerad och daterad 1979 samt numrerad 38/280, ca 41x45 cm