Astrid Sylwan etsning
2020-05-09
768060
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): ´VIII´´, färgetsning, signerad, numrerad 48/50, oramat blad, bladstorlek ca 54x39,5 cm