Klubbat för:
5 800 SEK
6 000 SEK
LOUIS VUITTON, bag / kappsäck, 1970-tal, monogramprintad canvas samt läder, höjd ca 60 cm, 65x28 cm
Bruksslitage, äldre lagningar
768054
2020-05-09