Louis Vuitton bag

Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag
Louis Vuitton bag

Klubbat för:

5 800 SEK

6 000 SEK

LOUIS VUITTON, bag / kappsäck, 1970-tal, monogramprintad canvas samt läder, höjd ca 60 cm, 65x28 cm

Bruksslitage, äldre lagningar

768054

2020-05-09