Bordslampor Luxus
2020-05-05
767847
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1-par, från LUXUS, förgyllt glas, etikettmärkta, nr 213, höjd ca 42,5 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen