Stolar 3 st
2020-05-04
767751
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, (3),1900-talets andra hälft, ryggbricka i teak, fast stoppad sits med klädsel i röd vinlåy, sitthöjd ca 42, rygghöjd 76 cm
Slitage på trä, smärre repor och slag