Bordslampa Atelje Lyktan
2020-05-04
767715
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER SUNDSTEDT, bordslampa, "Mars", Ateljé Lyktan, etikettmärkt, höjd ca 46 cm
Bruksslitage, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen