Golvlampa
2020-05-04
767648
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, betsat trä, textil skärm, höjd ca 150, skärmens diameter 50 cm
Funktionen garanteras ej, bruksslitage