Paul Bollman oljemålning
2020-05-03
767605
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PAUL BOLLMAN (1885-1944): Vy, troligen från Bodensee, signerad, olja på pannå, ca 48x33 cm