1283 - Luktdosa förgyllt silver 1700-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LUKTDOSA, förgyllt silver, Sverige 1700-talets mitt, balusterform, höjd 5 cm, vikt 33 g
Kuntoraportti
i botten graverade initiler och senare födelsenummer
slitage
slitage
767431
Päivämäärä:
2020-08-23