Edition Nordic Michael Hamma Halsring
2020-05-31
767357
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 400 SEK |
MICHAEL HAMMA, halsring, sterlingsilver, Smide & Form, Stockholm 1988, slät stel doserad halsring, dekor med förgylld kula, signerad, diameter ca 13 cm
Lätt skev. Kula med undersdig stötskada.