Silverskål med oidentifierade stämplar
2020-05-17
767306
| Klubbat belopp | 280 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
SKÅL, silver, oidentifierade stämplar, Moskva 1800-tal, diameter 15,5 cm, höjd 8,3 cm, vikt 348 cm