Angelica Wiik
2020-05-06
767288
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): ""Plejaderna"", signerad Angelica Wiik, 254/290, färglitografi med glitter, ca 84x59 cm