Angelica Wiik färglitografi
2020-05-06
767287
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 174/290, färglitografi med glitter, ca 84x59 cm