Angelica Wiik
2020-05-06
767285
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, 201/290, färglitografi med glitter, ca 59x40 cm, oramad