Tallrikar 7 st Kina 1700-tal
2020-05-10
767269
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 7 st (3+2+1+1), porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), olika dekorer i underglasyrblått, diameter 22-23 cm
Nagg, två tallrikar med spricka