STIG LINDBERG
2020-05-04
767205
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG LINDBERG, fat, Gustavsberg, glaserat i färgerna rött, blått och brunt, signerad Stig L med studiohanden, Gustavsberg, , diameter 42 cm
Obetydligt slitage