Lars Boethius oljemålning
2020-05-04
767193
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): (2) landskapsmotiv, signerade och daterade Boëthius, olja på pannå, 33x24 respektive 33x24 cm