Ulrica Hydman-Vallien litografi
2020-05-06
767157
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Familjeliv i hyreshus, signerad Ulrica HV, numrerad 352/380, färglitografi, bildmått ca 42x31 cm