Ampel
2020-05-03
767055
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter, kupa i alabaster, höjd, ca 100 diameter 51 cm
Slitage, funktionen garanteras ej