Golvlampa
2020-05-03
767046
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i patinerad mässing, höj och sänkbar, höjd inkl. skärm ca 130-160 cm
Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen