Kurt Ullberger oljemålning
2020-05-01
766878
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KURT ULLBERGER (1919-2008): Kustbild med figur, signerad och daterad K Ullberger -92, olja på pannå, ca 30x40 cm