Golvlampa
2020-05-03
766858
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, björk, skärm i textilt material, höjd ca 140 cm
Smärre slitage, funktione ganteras ej