Taklampa
2020-05-03
766853
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, glasprimor. höjd (med kopp) ca 60 cm
Funktionen garanteras ej, slitage