Taklampa
2020-05-03
766832
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter, märkt Made in Italy, bemålad metall, höjd med kopp ca 92 cm
Funktionen garanteras ej, slitage