Oljemålning 1800-tal
2020-04-30
766818
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSSLOW (1800-tal), signerad och daterad -89, olja på duk, motiv av lantlig miljö, 36x46 cm