Isaac Grünewald, Blommor och frukter

Klubbat för:

92 000 SEK

Utropspris

23 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Blommor och frukter, signerad med dedikation Grünewald, akvarell på papper, 49x33 cm

766729

2020-05-10