Silver ljusstakar, ett par av Waslij S. Semenow
2020-05-17
766725
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 EUR |
LJUSSTAKAR, ETT PAR, silver, Waslij S. Semenow, kontrollmästare Nikolai Dubrovin, Moskva 1852-1855, höjd 23,5 cm, vikt 714 g.
Små skador och slitage.