Oidentifierad konstnär
2020-05-02
766650
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blombukett, 1800/1900-tal, olja på plåt, ca 48,5x38,5
Slagmärken,.slitage, ramen lös i fogarna