Soffa
2020-05-02
766648
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFA, 1930/40-tal, ben med skurna tassar samt betsade, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 50, längd 150 cm
Renoverad och kompletterad, slitage på trädelarna