Skål Lutz & Weiss
2020-05-10
766620
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SKÅL, sterlingsilver, stämplad Lutz & Weiss, Pforzheim, organisk form med assymmetrisk dekor av växtornament, förgylld insida, monterad på marmorsockel, höjd 6,5, 17,5 x 10,5 cm