Stig Claesson färglitografi
2020-04-29
766611
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (född 1928): Interiör, signerad och daterad Stig Claesson -79, färglitografi, 66/270, bladmått ca 47,5x63 cm, oramad