Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-05-01
766478
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vinterlanbdskap med stjärnhimmel, signerad William 46, olja på pannå, ca 54x45 cm