Spegel nyrokoko
2020-04-30
766411
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, oval form, dekor i pastellage, höjd ca 102 cm
Skador, dekorbortfall