Pablo Picasso litografi
2020-04-30
766400
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie"", daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 41x25 cm