Ivan Alexandrowitch Gerassimoff
2020-04-30
766398
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAN ALEXANDROWITCH GERASSIMOFF (Ryssland 1885-1954): Flod med båtar, signerad och daterad I. Gerassimoff -52, pastell, ca 45x60 cm