Ivan Alexandrowitch Gerassimoff
2020-04-30
766381
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
IVAN ALEXANDROWITCH GERASSIMOFF (Ryssland 1885-1954): Risfältsarbetare, signerad och daterad I. Gerassimoff -43, olja på duk, ca 70x83 cm