Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, stomme av marmor och gulmetall, för fem ljuskällor, etikettmärkt, höjd ca 205 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad
766360
2020-05-10