Takarmatur koppar
2020-04-29
766333
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, koppar, 1900-talets andra hälft, genombruten dekor, patinerad, kupans höjd ca 27, diameter 44 cm
Smärre slitage