Ljusstakar 1 par
2020-04-30
766180
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, marmor samt mässing, höjd 24 cm
Nagg, saknar en dekordel