99 - Blomsterstilkleben oljemålning
2020-08-21
766174
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), 1800-tal, ca 43 x 37 cm
Proveniens: Arkitekt Alfred Grenander
Smärre dukskador/lagningar, krackeleringar