Bengt Lindström litografi
2020-04-30
766160
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 65/100, bildmått ca 73x53 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram