Takarmatur
2020-04-30
766123
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1960/70-tal, folierad metall samt runda medaljoinger i rökfärgat glas, höjd ca 18, diameter 38 cm
Funktionen garanteras ej, slitage