Joan Miró
2020-05-05
765891
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): (2) Kompositioner, färglitografier, 1964, ur Mourlot Press, varav 1 signerad i trycket, ca 25x18 - 10x19 cm, Mourlot 332 respektive 333,
Vélin de Rives