Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUT GRUVA (1902-1981),"Stormdag", olja på duk, signerad och daterad Gruva -68, mått ca 95x71 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
smärre slitage
765852
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här