Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
KJELL SUNDBERG (född 1942), färglitografi, Elefant med fågelbur, signerad, numrerad 142/195, bladmptt ca 60x42 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765840
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här