Madeleine Pyk litografi
2020-04-30
765735
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), färglitografi, figurativt motiv, signerad M Pyk, numrerat 58/220, tryckmått ca 49x34 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram