Peter Freudenthal
2020-04-29
765708
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Geometrisk komposition, signerad och daterad P Freudenthal 1985, bildmått ca 24x26 cm
Ej examinerade ur ram