Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-04-30
765647
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Vår i Stora Skuggan", signerad och daterad Kliuchnikov -11, olja på duk, ca 22x30 cm, oramad