ESP elgitarr 1980-tal

ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal
ESP elgitarr 1980-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 800 SEK

ESP, 400 Series, sannolikt S 465, elgitarr i S-modell, sunburstlackerad lönnkropp, hals i klarlackerad lönn med jakarandagreppbräda, modifierad med humbuckermikrofon i stallläge, halsplatta med serienummer 10390, 1980-talets första hälft, tillverkad i Japan

Bruksslitage, senare mikrofonkonfigurering med humbucker i stalläget, plastknopp till mikrofonväljare saknas, svajarm saknas, fungerar vid test med förstärkare, case/etui saknas

765645

2020-05-07