Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-04-30
765637
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Blommande äppelträd", signerad och daterad V. Kliuchnikov -11, olja på duk, ca 20x30 cm, oramad